Indoor skydiving (větrný tunel)
Indoor skydiving (větrný tunel)

Nebojte se vyzkoušet indoor skydiving

Chtěli byste zažít ten pocit volného pádu, ale při pomyšlení na seskok padákem vám nabíhá husí kůže a nevěříte tak, že byste z letadla vyskočili? Pak je tu pro vás Indoor Skydiving, nebo chcete-li česky větrný tunel, tou pravou alternativou. I bez padáku či předchozích zkušeností se seskoky si můžete obecně vyzkoušet jaké to je letět volným pádem rychlostí přes 200 km/h. S pomocí vyškoleného instruktora, který bude stále ve Vaší blízkosti a bude Vás pomocí posunků a gest navigovat, si ve velmi krátkém čase osvojíte základní pohyby a postoje ve velmi silném proudu vzduchu, který se ve větné komoře nachází.
 
Do střediska se musíte dostavit přibližně 60 minut před Vaším letem, tak aby byl dostatek času na seznámení s Vaším instruktorem, podrobnou instruktáž, pozemní přípravu a převlečení do letového oblečení (kombinéza, brýle, přilba, špunty do uší). Poté již přichází na řadu samotný let, který se uskuteční ve větrné komoře o průměru 4,3 m a je doporučeno rozdělit ho na úseky po 1,5 minutách. Další výhodou Indoor Skydivingu jsou menší omezení. Minimální věk je 4-5 let (do 18 let se souhlasem rodičů), maximální váha kolem 130 kg, samozřejmě také platí zdravotní omezení (osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, s problémy se zády či plotýnkami atd.). Neváhejte a zkuste si Indoor Skydiving, pocit z volného pádu se totiž jen tak nezapomíná.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
69%
adrenalin
99%
náročné fyzicky
71%
zkušenosti
59%
pro dospělé
95%
pro děti
85%
pro seniory
12%
zábavnost
83%
časově náročné
40%
bezmocnost
75%
zručnost
72%

Magdalena Votavová
adrenalin 97%
náročné fyzicky 65%
zkušenosti 68%
pro dospělé 100%
pro děti 89%
pro seniory 7%
radost 72%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.